Pànxing Cerdanya

14, juny del 2024

Search
Close this search box.

14, juny del 2024

Notícies – Cerdanya

La Comissió de Festes de Puigcerdà busca nous voluntaris i voluntàries

Cerdanya
Les persones interessades a col·laborar amb l'organització i coordinació de les activitats festives de la Vila només han de contactar amb la Comissió de Festes a través del seu perfil d'Instagram (@festespuigcerda)

16/05/2024

Comissió de Festes de Puigcerdà

La Comissió de Festes de Puigcerdà està buscant nous voluntaris i voluntàries!

Si et consideres l’ànima de la festa, si t’agradaria coordinar les activitats festives de la nostra Vila i si vols gaudir dels avantatges exclusius de formar part de la Comi (com, per exemple, conèixer als artistes que venen a la nostra Vila, lluir la samarreta de la Festa Major o conèixer què hi ha al darrere de les festes més especials de l’any), podem fer un match perfecte!

T’interessa col·laborar amb nosaltres o simplement vols més informació? Doncs no dubtis a posar-te en contacte amb la Comissió de Festes! Pots fer-ho enviant un missatge privat a través del nostre perfil d’Instagram: @festespuigcerda

La Comissió de Festes està formada actualment per integrants de diverses associacions lúdiques i culturals, així com persones que no formen part de cap entitat local, però que aporten els seus coneixements sobre l’organització d’actes i esdeveniments festius o bé sobre la història, cultura i tradicions de la Vila.

És per aquest motiu que tothom és benvingut! Busquem persones de tota mena de perfils i edats, l’únic requisit és venir amb ganes de passar-ho bé i de fer tot el possible perquè els puigcerdanesos i les puigcerdaneses puguin gaudir de les millors festes i cultura popular.

La setmana vinent farem una reunió informativa on tothom serà benvingut… així que no t’ho pensis, suma-t’hi sense cap mena de compromís!

Continuarem informant a través de les nostres xarxes socials, no t’oblidis de seguir-nos per assabentar-te de tot:

Instagram Comissió de Festes de Puigcerdà

Facebook Comissió de Festes de Puigcerdà

Si t’ha agradat: La Comissió de Festes de Puigcerdà busca nous voluntaris i voluntàries, també et pot agradar: https://www.panxing.net/noticies/puigcerda-projectara-cinema-infantil-en-catala-gratuita/

Compartir:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Newsletter Pànxing

Subscriu-te per rebre per correu el butlletí gratuït de Pànxing.net​

El Pànxing Maresme al teu WhatsApp

Sigues el primer a tindre la revista a les teves mans.

Rep les últimes notícies

Subscriu-te
al nostre butlletí

Newsletter General

T'enviem la revista

El Pànxing Maresme al teu WhatsApp

Envia ALTA al 657 918 961 o clica següent botó.